Hallitus ja toimihenkilöt 2021

Hallitukseen saa yhteyden sähköpostitse osoitteella udk@lists.tuni.fi. Voit myös ottaa suoraan yhteyttä hallituksen jäseniin – yksittäisten hallituksen jäsenten yhteystiedot löytyvät alta. Mikäli haluat tavoittaa sekä hallituksen että toimihenkilöt, postia voit laittaa osoitteeseen udk-hato@lists.tuni.fi.

Hallitus 2021

Puheenjohtaja
Valpuri Erkkilä
valpuri.erkkila@tuni.fi

Varapuheenjohtaja, tapahtuma- ja tuutorivastaava
Lassi Lemmetyinen
lassi.lemmetyinen@tuni.fi

Sihteeri, tapahtuma- ja liikuntavastaava
Taneli Laaksonen
taneli.laaksonen@tuni.fi

Talous- ja myyntivastaava, Asiasanan toimitus
Niki Rajalampi
udk.talous@gmail.com | niki.rajalampi@tuni.fi

Yhteistyö-, tapahtuma- ja tuutorivastaava
Oona Sievänen
oona.sievanen@tuni.fi

Kopo-, Yritys-  ja viestintävastaava
Ronja Nikula
ronja.nikula@tuni.fi

Webmaster ja viestintävastaava
Thomas Mikkonen
udk.webmaster@gmail.com | thomas.mikkonen@tuni.fi

Asiasanan päätoimittaja, kopo- ja kulttuurivastaava
Eija Vainio
eija.vainio@tuni.fi

Sopo-, ympäristövastaava ja Asiasanan postitusvastaava
Vili Roponen
vili.roponen@tuni.fi

KV-, yhdenvertaisuusvastaava ja Asiasanan toimitus
Suvi Ahola
suvi.k.ahola@tuni.fi

Toimihenkilöt 2020

Toimihenkilöhaku 2021 on auki 12.1. - 18.1. klo 10:00 välisenä aikana. Toimarit valitaan hallituksen kokouksessa 18.1.

Alumnivastaava
Serafia Kari
serafia.kari@hotmail.com

Asiasanan toimitus
Joona Hakalahti
joona.hakalahti@tuni.fi

Asiasanan toimitus, tapahtumavastaava
Verna Järvelä
verna.jarvela@tuni.fi

Asiasanan toimitus
Veera Nummenpää
veera.nummenpaa@tuni.fi

Asiasanan toimitus
Laura Haapakangas
laura.haapakangas@tuni.fi

Edunvalvontavastaava
Valpuri Erkkilä
valpuri.erkkila@tuni.fi

Tapahtumavastaava
Alex Zervakis
alex.zervakis@gmail.com

Tapahtumavastaava
Sonja Aaltonen
sonja.aaltonen@tuni.fi

Tapahtumavastaava
Liinu Koljonen
liinu.koljonen@tuni.fi

Valokuvausvastaava, Asiasanan digitointivastaava
Jarkko Pakalén
jarkko.pakalen@tuni.fi

Pelivastaava
Vilppu Parkkinen
vilppu.parkkinen@tuni.fi