Hallitus 2018

Hallitukseen saa yhteyden sähköpostitse osoitteella udk@uta.fi. Voit myös ottaa suoraan yhteyttä hallituksen jäseniin – yksittäisten hallituksen jäsenten yhteystiedot löytyvät alta sekä yliopiston sähköpostiosoitehausta.


Puheenjohtaja
Reetta Isoluoma
isoluoma.reetta.e@student.uta.fi


Varapuheenjohtaja, yhteistyövastaava
Roope Mattila
mattila.roope.v@student.uta.fi


Sihteeri
Heidi Salo
salo.heidi.s@student.uta.fi


Talousvastaava
Viivi Salo
udk.talous@gmail.com


Kopo-vastaava, Asiasanan toimitus
Satu Prykäri
prykari.satu.h@student.uta.fi


Kopo-vastaava, kv-vastaava
Atte Auvinen
auvinen.atte.o@student.uta.fi


Sopo-vastaava, tasa-arvovastaava, urheiluvastaava
Aki Lindholm
blakli@student.uta.fi


Tapahtumavastaava, tuutorivastaava
Pauliina Baltzar
baltzar.pauliina.o@student.uta.fi


Tapahtumavastaava, ympäristövastaava
Saara Ojala
ojala.saara.m@student.uta.fi


Tuutorivastaava, Asiasanan toimitus
Jarkko Pakalén
pakalen.jarkko.j@student.uta.fi


Kulttuurivastaava, Asiasanan toimitus
Verna Järvelä
jarvela.verna.e@student.uta.fi


Pelivastaava, Asiasanan postitusvastaava
Jesse Rahkola
rahkola.jesse.j@student.uta.fi


Tiedotusvastaava, webmaster
Katri Keränen
keranen.katri.a@student.uta.fi