Hallitus 2019

Hallitukseen saa yhteyden sähköpostitse osoitteella udk@uta.fi. Voit myös ottaa suoraan yhteyttä hallituksen jäseniin – yksittäisten hallituksen jäsenten yhteystiedot löytyvät alta sekä yliopiston sähköpostiosoitehausta.

Puheenjohtaja
Pauliina Baltzar
pauliina.baltzar@tuni.fi

Varapuheenjohtaja, yhteistyövastaava, ympäristövastaava
Reetta Isoluoma
reetta.isoluoma@tuni.fi

Sihteeri, viestintävastaava
Julle Kuusisto
julle.kuusisto@tuni.fi

Talousvastaava, tapahtumavastaava
Saara Ojala
udk.talous@gmail.com | saara.ojala@tuni.fi

Tuutorivastaava, Asiasanan postitusvastaava
Jarkko Pakalén
jarkko.pakalen@tuni.fi

Tuutorivastaava, yhdenvertaisuusvastaava, postivastaava
Eetu Riissanen
eetu.riissanen@tuni.fi

Kv-vastaava, sopo-vastaava
Atte Auvinen
atte.auvinen@tuni.fi

Asiasanan päätoimittaja, tapahtumavastaava, kulttuurivastaava
Verna Järvelä
verna.jarvela@tuni.fi

Liikuntavastaava, pelivastaava, tapahtumavastaava
Aki Lindholm
aki.lindholm@tuni.fi

Webmaster, kopo-vastaava, tietosuojavastaava
Heidi Salo
heidi.salo@tuni.fi