Hallitus ja toimihenkilöt 2021

Hallitukseen saa yhteyden sähköpostitse osoitteella udk@lists.tuni.fi. Voit myös ottaa suoraan yhteyttä hallituksen jäseniin – yksittäisten hallituksen jäsenten yhteystiedot löytyvät alta. Mikäli haluat tavoittaa sekä hallituksen että toimihenkilöt, postia voit laittaa osoitteeseen udk-hato@lists.tuni.fi.

Hallitus 2021

Puheenjohtaja
Valpuri Erkkilä
valpuri.erkkila@tuni.fi

Varapuheenjohtaja, tapahtuma- ja tuutorivastaava
Lassi Lemmetyinen
lassi.lemmetyinen@tuni.fi

Sihteeri, tapahtuma- ja liikuntavastaava
Taneli Laaksonen
taneli.laaksonen@tuni.fi

Talous- ja myyntivastaava, Asiasanan toimitus
Niki Rajalampi
udk.talous@gmail.com | niki.rajalampi@tuni.fi

Yhteistyö-, tapahtuma- ja tuutorivastaava
Oona Sievänen
oona.sievanen@tuni.fi

Kopo-, Yritys-  ja viestintävastaava
Ronja Nikula
udk.yritys@gmail.com | ronja.nikula@tuni.fi

Webmaster ja viestintävastaava
Thomas Mikkonen
udk.webmaster@gmail.com | thomas.mikkonen@tuni.fi

Asiasanan päätoimittaja, kopo- ja kulttuurivastaava
Eija Vainio
eija.vainio@tuni.fi

Sopo-, ympäristövastaava ja Asiasanan postitusvastaava
Vili Roponen
vili.roponen@tuni.fi

KV-, yhdenvertaisuusvastaava ja Asiasanan toimitus
Suvi Ahola
suvi.k.ahola@tuni.fi

Toimihenkilöt 2020

Alumnivastaava ja yritystoimari
Pauliina Baltzar

Asiasanan digitointivastaava ja yritystoimari
Jarkko Pakalén
jarkko.pakalen@tuni.fi

Asiasanan toimitus
Maarit Säkkinen

Asiasanan toimitus
Ida Nieminen

Asiasanan toimitus ja tapahtumatoimari
Laura Haapakangas
laura.haapakangas@tuni.fi

Tapahtuma- ja viestintätoimari
Vivian Kosunen

Tapahtuma- ja viestintätoimari
Jere Salomaa

Viestintätoimari
Siinamari Palo

Viestintätoimari
Aleksi Länkinen