Hallitus 2017

Hallitukseen saa yhteyden sähköpostitse osoitteella udk@uta.fi. Voit myös ottaa suoraan yhteyttä hallituksen jäseniin – yksittäisten hallituksen jäsenten yhteystiedot löytyvät alta sekä yliopiston sähköpostiosoitehausta.

Topias
Puheenjohtaja
Topias Mattinen
topias.mattinen@gmail.com

 
Varapuheenjohtaja, Asiasanan toimitus
Serafia Kari
kari.serafia.k@student.uta.fi

 


Sihteeri, Asiasanan postitusvastaava
Eero Mäkipää
makipaa.eero.h@student.uta.fi


Taloudenhoitaja
Viivi Salo
salo.viivi.e@student.uta.fi

 


Kopo-vastaava
Viveka Laaksonen
laaksonen.viveka.i@student.uta.fi

Ei kuvaa saatavilla
Sopo-vastaava
Ruut Männistö
mannisto.ruut.k@student.uta.fi

 


Asiasanan toimitus, tapahtumavastaava
Reetta Isoluoma
isoluoma.reetta.e@student.uta.fi

Ei kuvaa saatavilla
Asiasanan toimitus, kulttuurivastaava
Sonja Hakkarainen
hakkarainen.sonja.m@student.uta.fi


Kulttuurivastaava, ympäristövastaava
Satu Kiuttu
kiuttu.satu.m@student.uta.fi


Tuutorivastaava, tapahtumavastaava
Pauliina Baltzar
baltzar.pauliina.o@student.uta.fi


Tuutorivastaava, kv-vastaava
Roope Mattila
mattila.roope.v@student.uta.fi


Tiedotusvastaava, webmaster
Katri Keränen
keranen.katri.a@student.uta.fi


Urheiluvastaava
Alex Zervakis
alex.zervakis@gmail.com


Pelivastaava
Jesse Rahkola
rahkola.jesse.j@student.uta.fi