Hallitus ja toimihenkilöt 2020

Hallitukseen saa yhteyden sähköpostitse osoitteella udk@lists.tuni.fi. Voit myös ottaa suoraan yhteyttä hallituksen jäseniin – yksittäisten hallituksen jäsenten yhteystiedot löytyvät alta. Mikäli haluat tavoittaa sekä hallituksen että toimihenkilöt, postia voit laittaa osoitteeseen udk-hato@lists.tuni.fi.

Hallitus

 

Puheenjohtaja
Eetu Riissanen
eetu.riissanen@tuni.fi

Varapuheenjohtaja, sopo-vastaava, yhdenvertaisuusvastaava, yhteistyövastaava
Alisa Hakkarainen
alisa.hakkarainen@tuni.fi

 

Sihteeri, viestintävastaava, tuutorivastaava
Essi Alakopsa
essi.alakopsa@tuni.fi

Tapahtumavastaava, somevastaava
Jere Salomaa
jere.salomaa@tuni.fi

Tuutorivastaava, Asiasanan toimitus- ja postitusvastaava, somevastaava
Maarit Säkkinen
maarit.sakkinen@tuni.fi

Talous- ja myyntivastaava, Asiasanan toimitus
Niki Rajalampi
udk.talous@gmail.com | niki.rajalampi@tuni.fi

Somevastaava, kopo-vastaava, tapahtumavastaava
Pihla Rautio
pihla.rautio@tuni.fi

Kulttuurivastaava, tapahtumavastaava, ympäristövastaava
Rita Vettenranta
rita.vettenranta@tuni.fi

Tapahtumavastaava, Asiasanan päätoimittaja, yritysvastaava
Samu Eräkanto
samu.erakanto@tuni.fi

Webmaster, kopo-vastaava, kv-vastaava
Heidi Salo
udk.webmaster@gmail.com | heidi.salo@tuni.fi

Toimihenkilöt

Tapahtumavastaava
Roope Mattila
roope.mattila@tuni.fi

Tapahtumavastaava
Jere Salomaa
jere.salomaa@tuni.fi

Tapahtumavastaava, webmaster
Mihkal Jouste
mihkal.jouste@tuni.fi

 

Tapahtumavastaava, Asiasanan toimitus
Samu Eräkanto
samu.erakanto@tuni.fi

Tapahtumavastaava, Asiasanan toimitus
Laura Haapakangas
laura.haapakangas@tuni.fi

Asiasanan toimitus
Satu Prykäri
satu.prykari@tuni.fi

Asiasanan toimitus
Pyry Hakala
pyry.hakala@tuni.fi

Asiasanan toimitus
Veera Honka
veera.honka@tuni.fi

Edunvalvontavastaava
Alisa Hakkarainen
alisa.hakkarainen@tuni.fi

Haalarimerkkivastaava
Samppa Penttinen
samppa.penttinen@tuni.fi

Valokuvausvastaava
Joona Jylhälehto
joona.jylhalehto@tuni.fi