Hallitus ja toimihenkilöt 2019

Hallitukseen saa yhteyden sähköpostitse osoitteella udk@uta.fi. Voit myös ottaa suoraan yhteyttä hallituksen jäseniin – yksittäisten hallituksen jäsenten yhteystiedot löytyvät alta sekä yliopiston sähköpostiosoitehausta. Mikäli haluat tavoittaa sekä hallituksen että toimihenkilöt, postia voit laittaa osoitteeseen udk-hato@lists.tuni.fi.

Hallitus

 

Puheenjohtaja
Pauliina Baltzar
pauliina.baltzar@tuni.fi

Varapuheenjohtaja, yhteistyövastaava, ympäristövastaava, somevastaava
Reetta Isoluoma
reetta.isoluoma@tuni.fi

 

Sihteeri, viestintävastaava
Julle Kuusisto
julle.kuusisto@tuni.fi

Talousvastaava, tapahtumavastaava
Saara Ojala
udk.talous@gmail.com | saara.ojala@tuni.fi

Tuutorivastaava, Asiasanan postitusvastaava, somevastaava
Jarkko Pakalén
jarkko.pakalen@tuni.fi

Tuutorivastaava, yhdenvertaisuusvastaava, postivastaava
Eetu Riissanen
eetu.riissanen@tuni.fi

Kv-vastaava, sopo-vastaava
Atte Auvinen
atte.auvinen@tuni.fi

Asiasanan päätoimittaja, tapahtumavastaava, kulttuurivastaava, somevastaava
Verna Järvelä
verna.jarvela@tuni.fi

Liikuntavastaava, pelivastaava, tapahtumavastaava
Aki Lindholm
aki.lindholm@tuni.fi

Webmaster, kopo-vastaava, tietosuojavastaava
Heidi Salo
heidi.salo@tuni.fi

Toimihenkilöt

Tapahtumavastaava
Roope Mattila
roope.mattila@tuni.fi

Tapahtumavastaava
Jere Salomaa
jere.salomaa@tuni.fi

Tapahtumavastaava, webmaster
Mihkal Jouste
mihkal.jouste@tuni.fi

 

Tapahtumavastaava, Asiasanan toimitus
Samu Eräkanto
samu.erakanto@tuni.fi

Tapahtumavastaava, Asiasanan toimitus
Laura Haapakangas
laura.haapakangas@tuni.fi

Asiasanan toimitus
Satu Prykäri
satu.prykari@tuni.fi

Asiasanan toimitus
Pyry Hakala
pyry.hakala@tuni.fi

Asiasanan toimitus
Veera Honka
veera.honka@tuni.fi

Edunvalvontavastaava
Alisa Hakkarainen
alisa.hakkarainen@tuni.fi

Haalarimerkkivastaava
Samppa Penttinen
samppa.penttinen@tuni.fi

Valokuvausvastaava
Joona Jylhälehto
joona.jylhalehto@tuni.fi