Hallitus ja toimihenkilöt 2021

Hallitukseen saa yhteyden sähköpostitse osoitteella udk@lists.tuni.fi. Voit myös ottaa suoraan yhteyttä hallituksen jäseniin – yksittäisten hallituksen jäsenten yhteystiedot löytyvät alta. Mikäli haluat tavoittaa sekä hallituksen että toimihenkilöt, postia voit laittaa osoitteeseen udk-hato@lists.tuni.fi.

Hallitus 2021

Valpuri Erkkilä

Puheenjohtaja
Valpuri Erkkilä
valpuri.erkkila@tuni.fi

Lassi Lemmetyinen

Varapuheenjohtaja, tapahtuma- ja tuutorivastaava
Lassi Lemmetyinen
lassi.lemmetyinen@tuni.fi

Taneli Laaksonen

Sihteeri, tapahtuma- ja liikuntavastaava
Taneli Laaksonen
taneli.laaksonen@tuni.fi

Niki Rajalampi

Talous- ja myyntivastaava, Asiasanan toimitus
Niki Rajalampi
udk.talous@gmail.com | niki.rajalampi@tuni.fi

Oona Sievänen

Yhteistyö-, tapahtuma- ja tuutorivastaava
Oona Sievänen
oona.sievanen@tuni.fi

Ronja Nikula

Kopo-, Yritys-  ja viestintävastaava
Ronja Nikula
udk.yritys@gmail.com | ronja.nikula@tuni.fi

Thomas Mikkonen

Webmaster ja viestintävastaava
Thomas Mikkonen
udk.webmaster@gmail.com | thomas.mikkonen@tuni.fi

Eija Vainio

Asiasanan päätoimittaja, kopo- ja kulttuurivastaava
Eija Vainio
eija.vainio@tuni.fi

Vili Roponen

Sopo-, ympäristövastaava ja Asiasanan postitusvastaava
Vili Roponen
vili.roponen@tuni.fi

Suvi Ahola

KV-, yhdenvertaisuusvastaava ja Asiasanan toimitus
Suvi Ahola
suvi.k.ahola@tuni.fi

Toimihenkilöt 2021

Pauliina Baltzar

Alumnivastaava ja yritystoimari
Pauliina Baltzar
pauliina.baltzar@tuni.fi

Jarkko Pakalén

Asiasanan digitointivastaava ja yritystoimari
Jarkko Pakalén
jarkko.pakalen@tuni.fi

Maarit Säkkinen

Asiasanan toimitus
Maarit Säkkinen

Ida Nieminen

Asiasanan toimitus & viestintätoimari
Ida Nieminen
ida.e.nieminen@tuni.fi

Laura Haapagankas

Asiasanan toimitus ja tapahtumatoimari
Laura Haapakangas
laura.haapakangas@tuni.fi

Jere Salomaa

Liikunta- ja viestintätoimari
Jere Salomaa

Vivian Kosunen

Tapahtuma- ja viestintätoimari
Vivian Kosunen

Siinamari Palo

Tapahtuma- ja viestintätoimari
Siinamari Palo
siinamari.palo@tuni.fi

Aleksi Länkinen

Viestintätoimari
Aleksi Länkinen
aleksi.lankinen@tuni.fi